Prezent off-road, szkolenie samochody terenowe - bo życie to przygoda !

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent i zastanawiasz się jaki wybrać? Skorzystaj z naszej niebanalnej oferty prezentów w Centrum Offroad. Zaskocz ją. Zaskocz jego. Off road, off-road, offroad lub inaczej offroading - znaczy "poza drogą". Poza drogą pojazdem z napędem na 4 koła "4x4" - samochodem terenowym, quadem inaczej pojazdem (ATV) lub pojazdem UTV, a zimą skuterem śnieżnym. Wymienione maszyny są stworzone do jazdy po bezdrożach, szutrach, piaskach, błocie, kamieniach czy wodzie. Jazda OFF-ROAD i sam proponowany przez nas "prezent off-road szkolenie samochody terenowe" to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny.

Podaruj indywidualny przejazd i trening za kierownicą pojazdu terenowego w asyście profesjonalnego instruktora. Z pewnością będzie to przeżycie, którego nikt nie zapomni przez długi czas! U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z off-roadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom. Jako prezent można wybrać również naszą asystę offroad dla osoby szkolącej się swoim pojazdem.

Jak to działa? Wybierz prezent który chcesz podarować, skontaktuj się z nami a my na wskazany adres wyślemy imienne zaproszenie/voucher - prezent off-road dla osoby obdarowanej.

Voucher można zrealizować w okresie roku od daty zakupu.

Doskonałym pomysłem na prezent jest również wynajem naszego mobilnego toru off-road oraz najwyższej jakości modeli RC do trialu i jazdy terenowej jakimi są samochody marki Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10.

Sprawdź poniżej poszczególne oferty na prezent off-road

Oferujemy szkolenia offroad – samochody terenowe, quady, UTV, motocykle enduro, skutery śnieżne, mobilny tor offroad RC.