eBikeCentrum - mobilna wypożyczalnia rowerów elektrycznych eMTB

eBikeCentrum - mobilna wypożyczalnia rowerów elektrycznych eMTB

Górski rower elektryczny eMTB pozwala delektować się jazdą, zwiększa zasięg i możliwości, można spokojnie skupić się na walorach widokowych i krajobrazowych. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół. Jako trening lub po prostu jako doskonałą rodzinną zabawę.

W naszej mobilnej wypożyczalni górskich rowerów elektrycznych znajdziesz najnowsze i najbardziej zaawansowane rowery enduro eMTB tzw. full suspension.

Nasza wypożyczalnia rowerów górskich - eMTB na co dzień stacjonuje w Piwnicznej - Zdroju (Beskid Sądecki). Na wyposażeniu posiadamy pełną gamę rowerów elektrycznych tzw. full suspension wraz z akcesoriami potrzebnymi do bezpiecznej jazdy w górach, oraz górski rower elektryczny dla juniorów !!!

STAWIAMY NA NOWOCZESNOŚĆ, WYGODĘ I BEZPIECZEŃSTWO. NASZĄ ZALETĄ I WIZYTÓWKĄ JEST MOBILNOŚĆ – mamy możliwość dowozu i odbioru rowerów w dowolnie wybranym miejscu na terenie Beskidu Sądeckiego. Drugim obszarem naszych działań jest Jura Krakowsko – Częstochowska (grupy zorganizowane)

Pomagamy w doborze tras, organizujemy wycieczki oraz szkolenia rowerowe. Mamy możliwość obsługi klientów indywidualnych jak i grup zorganizowanych.

Rower elektryczny enduro/allmoutain idealnie nadaje się do górskich wycieczek krajoznawczych i tak się składa że Beskid Sądecki wraz z całą Doliną Popradu to wprost wymarzone miejsca pod eBike. Doskonałe widoki, przystępne trasy i wszystko to w zasięgu baterii bez potrzeby jej doładowywania.

Beskid Sądecki jest takim pasmem górskim, z którego rozciągają się przepiękne widoki na Tatry. Moglibyśmy pokusić się nawet o stwierdzenie, że miejsc do ich obserwowania w Beskidzie Sądeckim jest najwięcej spośród całych Beskidów...

Oferujemy górskie rowery elektryczne eMTB dla uczestników wyjazdów firmowych, które pozwalają na dojazd do celu całej grupy bez względu na poziom wytrenowania rowerzystów. Odpowiednio dobrana trasa przejazdu z instruktorem, który dba o bezpieczeństwo uczestników oraz zapewnia serwis techniczny daje komfort i niezapomniane wrażenia z jazdy. Proponowane przez nas trasy są poprowadzone przez widokowe miejsca o najciekawszych walorach turystyczno – krajoznawczych w Beskidzie Sądeckim, Dolinie Popradu, Szlakiem wokół Tartr czy Szlakiem Orlich Gniazd na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej.

Jesteśmy tu po to by Ci pomóc! Chcesz poznać szczegóły? Wyślij do nas zapytanie mailem lub zadzwoń. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat wynajmu naszych rowerów elektrycznych eMTB full suspension.

ebikecentrum

Zapraszamy

Oferujemy szkolenia offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne. Dodatkowo mobilny tor offroad RC oraz wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike