Centrum Offroad
Nasze całoroczne Centrum to idealne miejsce na profesjonalny trening i szkolenie offroad znajdujące się na ‚wylocie’ z aglomeracji śląskiej. Nasze centrum oprócz stacjonarnego treningu jest idealnym miejscem na start do niezłej wyprawy offroad. Oprócz tego nasze szkolenia offroad prowadzimy również na terenach Kotliny Sądeckiej i Beskidu Sądeckiego.

Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół jako trening lub po prostu jako zabawę. Możesz również potraktować to jako doskonały prezent dla bliskiej osoby. W naszym centrum prowadzimy również dedykowane szkolenia offroad dla firm, instytucji oraz służb mundurowych.

Offroad doskonale sprawdza się jako jako samodzielne wydarzenie, event integracyjny czy team buildingowy lub element np. gry terenowej dla firm.

U nas znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne. W naszym centrum offroad’u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom umiejętności jazdy samochodem terenowym.

U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.


Zapraszamy na szkolenie offroad. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.


Nasze szkolenia offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanych pojazdów – auta terenowe, quady, UTV oraz w okresie zimowym skutery śnieżne.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora. Jazda samochodem terenowym to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym Centrum Offroad’u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Nasi instruktorzy oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń/eventów terenowych w Polsce sami byli uczestnikami różnorakich rajdów, zawodów oraz wypraw (również zimowych) jak i uczestnikami szkoleń offroad w Gruzji, Kazachstanie i Kirgistanie.

Oprócz tego jako nieliczni w Polsce dysponujemy na wynajem mobilnym torem offroad do trialu RC, oraz samochodami zdalnie sterowanymi Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10.

Dodatkowo w okresie letnim prowadzimy mobilną wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike eBike Centrum z siedzibą w Piwnicznej – Zdroju (Beskid Sądecki). Na wyposażeniu posiadamy pełną gamę górskich rowerów elektrycznych tzw. full suspension wraz z akcesoriami. Drugim obszarem naszych działań jest Jura Krakowsko – Częstochowska (grupy zorganizowane)

1 week ago

Centrum Offroad

Już nie raz pisaliśmy o różnych zmodyfikowanych, a co za tym idzie niesamowicie ciekawych Land Roverach. Różne podejście do tematu - od wielkich V8mek po pieczołowicie odrestaurowane modele.
Były też już konwersje Land Roverów na elektryki, ale ten najnowszy Defender 'E-Lander' od Electric Classic Cars robi wprost piorunujące wrażenie...


www.youtube.com/watch?v=RvyCetgy_os
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 weeks ago

Centrum Offroad

To że pada nam nie przeszkadza. To że trzeba trzymać dystans i nosić maseczkę też nam nie przeszkadza, bo - po pierwsze mamy niesamowite błoto i doskonałe warunki do jazdy offroad. A po drugie w każdym aucie z osobna jadą uczestnicy i doskonale się bawią ... #drivingexperience

ps. w takiej pogodzie wszystko samo się dezynfekuje naturalnie 🙂 i kalosze wskazane ...
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 weeks ago

Centrum Offroad

Nasza wczorajsza akcja na Jurze - pomoc Land Roverów dla ekipy filmowej łapiącej niesamowite poranne ujęcia najlepszych miejscówek na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej ... ... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

Centrum Offroad

Jako że oprócz prawdziwych terenówek bardzo lubimy i mamy w naszej ofercie autka RC z mobilnym torem bit.ly/349Beoh dzisiejszy odcinek Terenwizja sprawił nam ogromną przyjemność ...

www.youtube.com/watch?v=g8blg7ih9g4
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

Centrum Offroad

I takie akcje bardzo lubimy - Adventure Van Custom Conversions BRAWO !!! #beskidsądecki #dolinapopraduII Edycja zlotu miłośników podróży terenowych, w zasadzie to cały casz dojeżdzały do nas nowe ekipy, i tak o 23 w sobotę na teren wjechał 110 samochód! Była impreza, był teren, prelekcje Grupy Wschodu, Further Adventures oraz warsztat technologiczny firmy Oberaigner Automotive. Dziękujemy wszystkim uczetnikom partnerom za przybycie, kulturę i świetną zabawę! Za rok powtórka! --------------------------------------------------------------- II Edition of offroad explorers meeting. Throughout the whole weekend we have reached 110 vehicles! There was a party, we did offroad as well. We had wonderful time with Grupa Wschodu, Further Adventures and Oberaigner Automotive Workshop! Thanks everybody for wonderful weekend, fantastic behavior and a good party! See you next year! ... See MoreSee Less

View on Facebook

Oferujemy szkolenia offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne. Dodatkowo mobilny tor offroad RC oraz wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike