Centrum Offroad
Nasze całoroczne Centrum to idealne miejsce na profesjonalny trening i szkolenie offroad znajdujące się na 'wylocie’ z aglomeracji śląskiej. Nasze centrum oprócz stacjonarnego treningu jest idealnym miejscem na start do niezłej wyprawy offroad. Oprócz tego nasze szkolenia offroad prowadzimy również na terenach Kotliny Sądeckiej i Beskidu Sądeckiego.

Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół jako trening lub po prostu jako zabawę. Możesz również potraktować to jako doskonały prezent dla bliskiej osoby. W naszym centrum prowadzimy również dedykowane szkolenia offroad dla firm, instytucji oraz służb mundurowych.

Offroad doskonale sprawdza się jako jako samodzielne wydarzenie, event integracyjny czy team buildingowy lub element np. gry terenowej dla firm.

U nas znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne. W naszym centrum offroad’u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom umiejętności jazdy samochodem terenowym.

U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.


Zapraszamy na szkolenie offroad. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.


Nasze szkolenia offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanych pojazdów – auta terenowe, quady, UTV oraz w okresie zimowym skutery śnieżne.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora. Jazda samochodem terenowym to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym Centrum Offroad’u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Nasi instruktorzy oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń/eventów terenowych w Polsce sami byli uczestnikami różnorakich rajdów, zawodów oraz wypraw (również zimowych) jak i uczestnikami szkoleń offroad w Gruzji, Kazachstanie i Kirgistanie.

Oprócz tego jako nieliczni w Polsce dysponujemy na wynajem mobilnym torem offroad do trialu RC, oraz samochodami zdalnie sterowanymi Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10.

Dodatkowo w okresie letnim prowadzimy mobilną wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike eBike Centrum z siedzibą w Piwnicznej – Zdroju (Beskid Sądecki). Na wyposażeniu posiadamy pełną gamę górskich rowerów elektrycznych tzw. full suspension wraz z akcesoriami. Drugim obszarem naszych działań jest Jura Krakowsko – Częstochowska (grupy zorganizowane)

7 days ago

Centrum Offroad
Jurajskie jesienne klimaty i Land Rover #drivingexperience ...#centrumoffroad #landrover #landlover #discoverpoland #lndroverdiscovery #LandRoverDefender #landroverphotos #landroverphotoalbum ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 week ago

Centrum Offroad
Jura Krakowsko-Częstochowska od środka i za kierownicą naszych Land Roverów, czyli event offroad z elementami szkolenia #drivingexperience ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 weeks ago

Centrum Offroad
Górskie klimaty i #jesień w Beskidzie Sądeckim …...#PiwnicznaZdrój #beskidsądecki #polskiegóry #discoverpoland #offroad #offroadinglife #mitsubishil200 #mitsubishi4x4 #centrumoffroad ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Centrum Offroad
Centrum Offroad - turystycznie i lajtowo też potrafimy #discoverpoland ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Centrum Offroad
Land Rover Discovery 1 makes me happy ...#centrumoffroad #szkołaoffroad #szkolenieoffroad #drivingexperience #cameltrophy #offroad #offroadinglife #offroadlandrover #landroverdiscovery ... See MoreSee Less
View on Facebook

Oferujemy szkolenia offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne. Dodatkowo mobilny tor offroad RC oraz wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike