Centrum Offroad Driving Experience

Centrum offroad to idealne miejsce na szkolenie oraz event offroad znajdujące się na 'wylocie' z aglomeracji śląskiej. Nasze centrum w Beskidzie Sądeckim oprócz stacjonarnego treningu jest doskonałym miejscem na start do mini wyprawy lub wycieczki krajoznawczej offroad.

Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół jako trening lub po prostu jako zabawę. Możesz również potraktować to jako doskonały prezent dla bliskiej osoby. W naszym centrum prowadzimy również dedykowane szkolenia offroad dla firm, instytucji oraz służb mundurowych.

Offroad doskonale sprawdza się jako jako samodzielne wydarzenie, event integracyjny czy team buildingowy lub element np. gry terenowej dla firm.

U nas znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne. W naszym centrum offroad'u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom umiejętności jazdy samochodem terenowym.

U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Zapraszamy na dedykowane wycieczki offroad w Beskidzie Sądeckim. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.

Nasze szkolenia i wycieczki offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanych pojazdów - auta terenowe, quady, UTV.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora. Jazda samochodem terenowym to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym Centrum Offroad'u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach. 

Nasi instruktorzy oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń/eventów terenowych w Polsce sami byli uczestnikami różnorakich rajdów, zawodów oraz wypraw (również zimowych) jak i uczestnikami szkoleń offroad w Gruzji, Kazachstanie i Kirgistanie.

Oprócz tego dysponujemy na wynajem mobilnym torem offroad do trialu RC, oraz samochodami zdalnie sterowanymi Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10.

2 weeks ago

Centrum Offroad
#landroverdiscovery & #watersplash to najlepszy zestaw na upalny letni dzień 😎...#centrumoffroad #szkolenieoffroad #drivingexperience #beskidsądecki #piwnicznazdrój #offroading #offroadlifestyle #prezentoffroad ... See MoreSee Less
View on Facebook

3 weeks ago

Centrum Offroad
Kolejna z naszych realizacji szkoleń indywidualnych. Tym razem jako urodzinowy prezent offroad. Driving Experience jako mini wyprawa offroad w niesamowicie malowniczym terenie … #centrumoffroad ... See MoreSee Less
View on Facebook

4 weeks ago

Centrum Offroad
Driving Experience - to nie tylko duże imprezy i eventy ale również indywidualne szkolenia z techniki jazdy offroad. Tu z wykorzystaniem jednego z naszych Land Roverów Discovery. Nabyte umiejętności zostaną wykorzystane podczas wyprawy na Islandii 🚀 … Szkolenia indywidualne prowadzimy również dla osób posiadających swój samochód 4x4 chcących poznać możliwości terenowe swoich pojazdów.Szczegóły pod linkiem centrumoffroad.pl/ ... See MoreSee Less
View on Facebook

1 month ago

Centrum Offroad
Kolejna wspólna duża realizacja wraz z Rent4x4 & …. 🚀 ... See MoreSee Less
View on Facebook

2 months ago

Centrum Offroad
Event eventów offroad .... w sumie 42 samochody, 46 instruktorów, 140 gości, 4 strzelnice i prawie 40 stopni! Nam udało się tą temperaturę jeszcze podnieść 🙂 Innymi słowy piach, żar, błoto, woda, zjazdy, podjazdy - tak to jest prawdziwy offroad i drivingexperience w wydaniu eventowym. Oczywiście nie odbyło by się to wszystko dzięki doskonałej współpracy i organizacji !!! Fabryka Przygód Rent4x4 hurtownia-adrenaliny.plCentrum Przygody Azymut 4x4Terenowiec Integracja#drivingexperience ... See MoreSee Less
View on Facebook

Oferujemy szkolenia offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne. Dodatkowo mobilny tor offroad RC oraz wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike