centrum offroad szkolenie motocykle enduro

centrum offroad szkolenie motocykle enduro

Enduro - motocyl terenowy. To kolejny stopień wtajemniczenia. Opanowałeś/aś już jazdę po asfalcie i chcesz z niego zjechać ? Nigdy nie jeździłeś/aś w terenie motocyklem, a chcesz spróbować czegoś nowego ? Jeżeli TAK, to to szkolenie jest dla Ciebie.

Zapraszamy na szkolenie offroad ukierunkowane na naukę jazdy motocyklem enduro w terenie. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.

Jazda enduro to niezapomniane przeżycia za kierownicą motocykla terenowego. Szkolenie offroad enduro zapewnia wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom, korzystając z fachowych porad instruktora. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Wszelkie szkolenia offroad i naukę jazdy w terenie prowadzimy na obszarze całorocznego Centrum Offroad'u. W naszym centrum znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne. Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę enduro lub wyprawę motocyklową. Niesamowicie ciekawe i wymagające tereny w skałach czy kamieniołomach oraz na pustyniach. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe i bardzo malownicze miejsca. Bo offroad to też albo i przede wszystkim przygoda i przyroda …

Nasze szkolenia offroad i naukę jazdy w terenie prowadzimy na obszarze całorocznego Centrum Offroad'u. Tu znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne.

W naszym centrum offroad'u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom jazdy motocyklem enduro. W naszym centrum mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę enduro lub wyprawę motocyklową offroad. Niesamowicie ciekawe i bardzo wymagające tereny w skałach czy kamieniołomach oraz pustyniach. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe i bardzo malownicze miejsca.

Nasze szkolenia offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji w całorocznym Centrum Offroad. To niezapomniane przeżycia za kierownicą motocykla terenowego - enduro.

Do szkoleń używamy głównie motocykli Yamaha TW 125 i Yamaha XT 600 które są już legendą niezawodności wśród motocykli enduro i dzięki swojej konstrukcji doskonale radzą sobie z przeszkodami terenowymi.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoła naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora oraz możliwości jakie daje motocykl terenowy. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Uczestnikiem naszych szkoleń może być pojedyncza osoba lub grupa, która pod okiem instruktora odbywa szkolenie lub wyprawę/wycieczkę enduro.

UWAGA !!! Jest to również idealna przygoda dla kobiet, które nie boją się prawdziwych wyzwań i chcą poczuć ekstremalne emocje! Marzysz aby przeżyć przygodę życia i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? TAK - offroad jest również dla kobiet! 

Każde szkolenie zaczynamy od teorii, która zawiera: ogólną budowę motocykla enduro i zasady bezpiecznej jazdy w terenie. Po tym wstępie przechodzimy do jazdy w terenie. Będziesz mógł/mogła poczuć kontrolę nad motocyklem w trudnych warunkach. Część praktyczna zawiera: naukę czytania drogi, kontrolę nad trakcją w terenie, pokonywaniem przeszkód błotno-wodnych, wjazdy i zjazdy ze wzniesień, technikę jazdy w głębokich koleinach i zastosowanie zasad bezpiecznej jazdy offroad. 

Poza stałymi programami szkoleń możemy i staramy się zawsze przygotować coś co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom osoby lub grupy zainteresowanej jazdą w danym terenie. Jeśli sam/a masz jakąś zaplanowaną trasę i potrzebujesz naszej asysty offroad na motocyklu enduro i wsparcia podczas realizacji przejażdżki lub wyprawy daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań. 

Na terenie naszego centrum offroadu w naturalnych warunkach można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4x4, lecz także wszelkiego rodzaju motocykle typu enduro czy cross.

Nasze centrum idealnie nadaje się prezentacji motocykli które mogą poruszać się w terenie. Oferujemy szkolenia produktowe skierowane do producentów, importerów oraz dealerów motocykli terenowych.

Proponujemy szkolenia offroad i naukę jazdy motocyklem enduro w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej.

szkolenie 1h - 290 pln/osoba

szkolenie 3h - 490 pln/osoba

wyprawa ok 5h - 790 pln/osoba

Program szkolenia jazdy motocyklem enduro jak i jego cenę możemy też przygotować pod indywidualne zamówienie - szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju eventy offroadowe lub szkolenia czy prezentacje.

Oferujemy szkolenia offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne. Dodatkowo mobilny tor offroad RC oraz wypożyczalnię górskich rowerów elektrycznych eMTB/eBike