Mobilny tor offroad – samochody zdalnie sterowane RC

Mobilny tor offroad – samochody zdalnie sterowane RC

Do jazdy i zabawy na naszym mobilnym torze offroad używamy samochodów marki Traxxas TRX4 - Land Rover Defender, które są już legendą wśród zdalnie sterowanych samochodów terenowych RC.

Jeśli szukasz niebanalnego pomysłu na ciekawą zabawę i show nie tylko dla swoich klientów czy partnerów firmowych ale również jako niesamowitą atrakcję dla pracowników lub po prostu dla dużych i małych dzieci – zorganizuj z nami emocjonujące zawody w postaci trialu modelami RC.

Nasze Centrum Offroad oferuje na wynajem profesjonalny mobilny tor RC oraz najwyższej jakości modele RC do trialu i jazdy terenowej jakimi są samochody marki Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10. TRX-4 Defender jest najnowszym projektem Traxxas'a, który naładowany jest innowacjami zapewniającymi wszechstronność i duże możliwości. Nasze modele są licencjonowaną kopią legendarnego samochodu Land Rover – Defender

Nowy Traxxas jest zbudowany z myślą o ekstremalnych możliwościach offroad. Model został wyposażony w wyjątkowo duży prześwit pomiędzy podwoziem a terenem co pozwala na jazdę praktycznie wszędzie.

Dwie najbardziej istotne innowacje to zdalna blokada dyferencjałów oraz skrzynia dwubiegowa. To wszystko sprawia, że TRX-4 jest rzeczywiście wyjątkową propozycją na rynku modeli samochodów RC.

Zapewniamy :

mobilny tor RC terenowy - profesjonalne modele RC Traxxas Land Rover Defender - obsługę techniczną lub/i sędziowską - możliwość brandingu toru w loga klienta - możliwość oklejenia aut w loga klienta - możliwość pucharów i nagród dla najlepszych zawodników - niezapomniane wrażenia i emocje

Z naszym mobilnym torem offroad do trialu i zabawy zdalnie sterowanymi samochodami RC jesteśmy w stanie przyjechać w każde miejsce kraju jak i poza jego granice!

Nasz tor bez problemu możemy ustawić w terenie - na otwartej przestrzeni jak i w środku budynków. Zdalnie sterowane modele RC Traxxas Land Rover Defender sprawdzają się idealnie na eventach plenerowych, targach, piknikach i imprezach tematycznych. Również są niesamowitą atrakcją podczas imprez urodzinowych dla dzieci !!!

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent i zastanawiasz się jaki wybrać? Skorzystaj z naszej niebanalnej oferty prezentów w Centrum Offroad.

Zaskocz ją. Zaskocz jego. Zaskocz swoje dziecko!!! Off road, off-road, offroad lub inaczej offroading - znaczy "poza drogą". Poza drogą pojazdem z napędem na 4 koła "4x4" - terenówką, a w tym przypadku jazda i zabawa profesjonalnym zdalnie sterowanym samochodem marki Traxxas, model Land Rover Defender.

Jazda OFF-ROAD to wspaniała przygoda dla każdego dziecka (tego dużego i małego)

Chcesz poznać szczegóły? Wyślij do nas zapytanie mailem lub zadzwoń. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat wynajmu naszego mobilnego toru offroad wraz ze zdalnie sterowanymi samochodami Traxxas Land Rover Defender.

Zapraszamy

Oferujemy szkolenia, wyprawy oraz eventy offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne.