centrum offroad szkolenie offroad samochody terenowe

centrum offroad szkolenie offroad samochody terenowe

W naszym centrum szkolenie offroad prowadzimy głównie używając do tego samochodów Land Rover Discovery oraz Defender, które są już legendą wśród samochodów terenowych i autami znanymi m.in. z wymagającego rajdu Camel Trophy.

Zapraszamy na szkolenie offroad ukierunkowane na naukę jazdy samochodem w terenie. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.

Jazda 4na4 (4x4) i szkolenie offroad to niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego. Szkolenie offroad zapewnia wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom, ujarzmij kilka ton stali, korzystając z fachowych porad instruktora. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Offroad doskonale sprawdza się jako jako samodzielne wydarzenie, event integracyjny czy team buildingowy lub element np. gry terenowej dla firm.

Nasze szkolenie offroad i naukę jazdy w terenie prowadzimy na obszarze całorocznego Centrum Offroad'u. W naszym centrum znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne.

Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad. Niesamowicie ciekawe i bardzo wymagające tereny w skałach czy kamieniołomach oraz na pustyniach. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe i bardzo malownicze miejsca. Bo nasze szkolenie off-road to też albo i przede wszystkim przygoda i przyroda …

Jeśli kochasz góry oraz lubisz piękne widoki to oprócz szkolenia jazdy samochodem terenowym w naszym Centrum Offroad'u mamy możliwość organizacji typowo górskiej wyprawy/wycieczki. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą terenówki na stromych zboczach Beskidu Żywieckiego lub Beskidu Sądeckiego. 

Nasi instruktorzy oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń/eventów terenowych w Polsce sami byli uczestnikami różnorakich rajdów, zawodów i wypraw (również zimowych) jak i ukończyli szkolenie offroad w Gruzji, Kazachstanie, Kirgistanie oraz Indiach

Nasze szkolenie offroad i naukę jazdy w terenie prowadzimy na obszarze całorocznego Centrum Offroad'u. Tu znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne.

W naszym centrum offroad'u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom jazdy samochodem terenowym. W naszym centrum mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad. Niesamowicie ciekawe i bardzo wymagające tereny w skałach czy kamieniołomach oraz pustyniach. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe i bardzo malownicze miejsca.

Jeśli kochasz góry oraz lubisz piękne widoki to oprócz szkolenia jazdy samochodem terenowym w naszym Centrum Offroad'u mamy możliwość organizacji typowo górskiej wyprawy/wycieczki. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą terenówki na stromych zboczach Beskidu Żywieckiego. 

Jeśli chodzi o fajne miejsca do szkoleń offroad to zapraszamy również w malownicze tereny Kotliny Sądeckiej i Beskidu Sądeckiego.

Nasze szkolenia offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji w całorocznym Centrum Offroad. To niezapomniane przeżycia za kierownicą specjalnie przygotowanego auta terenowego.

Do szkoleń używamy głównie samochodów Land Rover Discovery oraz Defender, które są już legendą wśród samochodów terenowych i autami znanymi m.in. z wymagającego rajdu Camel Trophy. Auta fabrycznie przygotowane do jazdy poza trasami, zostały przez nas dodatkowo doposażone, dzięki czemu doskonale radzą sobie z przeszkodami terenowymi.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoła naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora oraz możliwości jakie daje samochód terenowy. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Uczestnikiem naszych szkoleń może być pojedyncza osoba lub grupa max trzech osób przypadająca na jedno auto, która pod okiem instruktora odbywa szkolenie lub wyprawę/wycieczkę zmieniając się za kierownicą. W przypadku większej ilości osób zapewniamy kolejny samochód terenowy, tak by na każde trzy osoby przypadał jeden instruktor oraz pojazd.

Offroad doskonale sprawdza się jako jako samodzielne wydarzenie, event integracyjny czy team buildingowy lub element np. gry terenowej dla firm.

UWAGA !!! Jest to również idealna przygoda dla kobiet, które nie boją się prawdziwych wyzwań i chcą poczuć ekstremalne emocje! Marzysz aby przeżyć przygodę życia i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? TAK - offroad jest również dla kobiet! 

Każde szkolenie zaczynamy od teorii, która zawiera: ogólną budowę samochodu terenowego, działanie mechanizmów przenoszących napęd, rodzaje napędów i ich działanie, działanie reduktora, dobór odpowiednich opon do rodzaju terenu, zasady bezpiecznej jazdy w terenie. Po tym wstępie przechodzimy do jazdy w terenie. Będziesz mógł/mogła poczuć kontrolę nad samochodem w najtrudniejszych warunkach. Część praktyczna zawiera: naukę czytania drogi, kontrolę nad trakcją w terenie, pokonywaniem przeszkód błotno-wodnych, wjazdy i zjazdy ze wzniesień, technikę jazdy w głębokich koleinach, pracę z wyciągarką oraz zastosowanie zasad bezpiecznej jazdy offroad. 

Poza stałymi programami szkoleń możemy i staramy się zawsze przygotować coś co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom osoby lub grupy zainteresowanej jazdą w danym terenie. Jeśli sam/a masz jakąś zaplanowaną trasę i potrzebujesz naszej asysty offroad i wsparcia podczas realizacji przejażdżki lub wyprawy daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań. 

W naszym centrum możemy przeprowadzić szkolenia offroad dla wszelkich służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska, jednostek taktycznych oraz wszystkich innych instytucji, które na co dzień korzystają z samochodów terenowych.

Jeśli Twoja jednostka lub firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, to powinien on być prowadzony przez odpowiednio wyszkolonych kierowców. Jazda samochodem terenowym to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym całorocznym Centrum Offroad'u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Na terenie naszego centrum offroadu w naturalnych warunkach można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4x4, lecz także inne maszyny i urządzenia.

Nasze centrum idealnie nadaje się prezentacji samochodów terenowych jak i urządzeń oraz maszyn które muszą poruszać się w terenie. Oferujemy szkolenia produktowe skierowane do producentów, importerów oraz dealerów samochodów użytkowych oraz pojazdów terenowych.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent i zastanawiasz się jaki wybrać? Skorzystaj z naszej niebanalnej oferty prezentów w Centrum Offroad.

Zaskocz ją. Zaskocz jego. Off road, off-road, offroad lub inaczej offroading - znaczy "poza drogą". Poza drogą pojazdem z napędem na 4 koła "4x4" - terenówką, quadem lub pojazdem UTV a zimą skuterem śnieżnym. Wymienione pojazdy są stworzone do jazdy po bezdrożach, szutrach, piaskach, błocie, kamieniach czy wodzie. Jazda OFF-ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny.

Podaruj indywidualny przejazd i trening za kierownicą pojazdu terenowego w asyście profesjonalnego instruktora. Z pewnością będzie to przeżycie, którego nikt nie zapomni przez długi czas! U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z off-roadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom. Jako prezent można wybrać również naszą asystę offroad dla osoby szkolącej się swoim pojazdem.

Jak to działa? Wybierz wariant który chcesz podarować, skontaktuj się z nami a my na wskazany adres wyślemy imienne zaproszenie/voucher - prezent off-road dla osoby obdarowanej.

Voucher można zrealizować w okresie roku od daty zakupu.

Proponujemy prezenty off-road w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej.

szkolenie 3h - 1100 pln

wyprawa ok 5h - 1600 pln

- uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

- łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

- podana cena dotyczy jednego samochodu terenowego/instruktora

Proponujemy szkolenia offroad i naukę jazdy samochodem terenowym w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej.

szkolenie 3h - 1100 pln

wyprawa ok 5h - 1600 pln

- uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

- łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

- podana cena dotyczy jednego samochodu terenowego/instruktora

Program szkolenia jazdy samochodem terenowym jak i jego cenę możemy też przygotować pod indywidualne zamówienie - szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju eventy offroadowe lub szkolenia czy prezentacje dla instytucji oraz służb mundurowych.

Oferujemy szkolenia, wyprawy oraz eventy offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne.