centrum offroad szkolenie offroad utv

centrum offroad szkolenie offroad utv

UTV - Utility Terrain Vehicle. Bardzo atrakcyjna alternatywa dla quadów. UTV to terenowe pojazdy użytkowe i również maszyny o bardzo wysokich zdolnościach terenowych z układem siedzeń Side-by-Side (jedno obok drugiego).

Zapraszamy na szkolenie offroad ukierunkowane na naukę jazdy UTV w terenie. Pod okiem naszej doświadczonej kadry instruktorskiej dowiesz się czym jest szeroko rozumiany offroading.

Jazda 4na4 (4x4) to niezapomniane przeżycia za kierownicą wszędołaza jakim jest pojazd UTV. Szkolenie offroad na UTV zapewnia wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji. Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoło naturze i żywiołom, korzystając z fachowych porad instruktora. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Wszelkie szkolenia offroad i naukę jazdy w terenie prowadzimy na obszarze całorocznego Centrum Offroad'u. W naszym centrum znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne. Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad pojazdami terenowymi UTV. Niesamowicie ciekawe i bardzo wymagające tereny w skałach czy kamieniołomach oraz na pustyniach. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe i bardzo malownicze miejsca. Bo offroad to też albo i przede wszystkim przygoda i przyroda …

Jeśli kochasz góry oraz lubisz piękne widoki to oprócz szkolenia jazdy UTV w naszym Centrum Offroad'u mamy możliwość organizacji typowo górskiej wyprawy/wycieczki. Sprawdź swoje umiejętności na zboczach Beskidu Żywieckiego

Nasze szkolenia offroad i naukę jazdy w terenie prowadzimy na obszarze całorocznego Centrum Offroad'u. Tu znajdziesz nawierzchnie szutrowe, dukty leśne, łąki i trawy (suche oraz podmokłe), piaski oraz przeszkody błotno-wodne.

W naszym centrum offroad'u mamy możliwość nauki jazdy w terenie od podstaw po techniki bardzo zaawansowane. Pozwala nam na to ukształtowanie jego powierzchni, gdzie możemy podczas jazdy sukcesywnie podnosić poziom trudności przeszkód terenowych, a co za tym idzie poziom jazdy quadem. W naszym centrum mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z offroadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Natomiast w promieniu do 100 km od niego mamy do dyspozycji wiele wyśmienitych terenów, które nadają się pod wycieczkę lub wyprawę offroad. Niesamowicie ciekawe i bardzo wymagające tereny w skałach czy kamieniołomach oraz pustyniach. W zasadzie cały czas odkrywamy nowe i bardzo malownicze miejsca.

Jeśli kochasz góry oraz lubisz piękne widoki to oprócz szkolenia jazdy UTV w naszym Centrum Offroad'u mamy możliwość organizacji typowo górskiej wyprawy/wycieczki. Sprawdź swoje umiejętności za kierownicą pojazdu UTV na zboczach Beskidu Żywieckiego. 

Widoki wprost zapierają dech w piersiach !!! 

Nasze szkolenia offroad zapewniają wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji w całorocznym Centrum Offroad. To niezapomniane przeżycia za kierownicą pojazdu wszędołaza, jakim jest UTV.

Do szkoleń używamy głównie pojazdów CF Moto które są już legendą niezawodności wśród UTV i dzięki swojej konstrukcji doskonale radzą sobie z przeszkodami terenowymi.

Daj upust emocjom i sprawdź swoje umiejętności jazdy w trudnych warunkach. Staw czoła naturze i żywiołom korzystając z fachowych porad instruktora oraz możliwości jakie daje pojazd terenowy typu UTV. Podejmij wyzwanie samodzielnie lub w gronie przyjaciół.

Uczestnikiem naszych szkoleń może być pojedyncza osoba lub dwie jako załoga pojazdu, która pod okiem instruktora odbywa szkolenie lub wyprawę/wycieczkę pojazdem UTV.

UWAGA !!! Jest to również idealna przygoda dla kobiet, które nie boją się prawdziwych wyzwań i chcą poczuć ekstremalne emocje! Marzysz aby przeżyć przygodę życia i nauczyć się czegoś zupełnie nowego? TAK - offroad jest również dla kobiet! 

Każde szkolenie zaczynamy od teorii, która zawiera: ogólną budowę UTVki działanie mechanizmów przenoszących napęd, rodzaje napędów i ich działanie, zasady bezpiecznej jazdy w terenie. Po tym wstępie przechodzimy do jazdy w terenie. Będziesz mógł/mogła poczuć kontrolę nad pojazdem terenowym w najtrudniejszych warunkach. Część praktyczna zawiera: naukę czytania drogi, kontrolę nad trakcją w terenie, pokonywaniem przeszkód błotno-wodnych, wjazdy i zjazdy ze wzniesień, technikę jazdy w głębokich koleinach i zastosowanie zasad bezpiecznej jazdy offroad. 

Poza stałymi programami szkoleń możemy i staramy się zawsze przygotować coś co będzie odpowiadało indywidualnym potrzebom osoby lub grupy zainteresowanej jazdą w danym terenie. Jeśli sam/a masz jakąś zaplanowaną trasę i potrzebujesz naszej asysty offroad UTV i wsparcia podczas realizacji przejażdżki lub wyprawy daj nam znać, a my dostosujemy się do Twoich wymagań. 

W naszym centrum możemy przeprowadzić szkolenia offroad pojazdami UTV dla wszelkich służb mundurowych: policji, straży pożarnej, straży granicznej, jednostek ratowniczych TOPR, GOPR, WOPR, wojska, jednostek taktycznych oraz wszystkich innych instytucji, które na co dzień korzystają z pojazdów terenowych jakimi są UTVki.

Jeśli Twoja jednostka lub firma dysponuje nowoczesnym sprzętem, to powinien on być prowadzony przez odpowiednio wyszkolonych kierowców. Jazda pojazdem terenowym typu UTV to przede wszystkim odpowiednia technika, optymalizacja ustawień oraz perfekcyjne odczytanie terenu by pokonać przeszkody w terenie. Po intensywnym szkoleniu w naszym całorocznym Centrum Offroad'u będziecie gotowi do jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach.

Na terenie naszego centrum offroadu w naturalnych warunkach można zaprezentować nie tylko pojazdy z napędem 4x4, lecz także inne maszyny i urządzenia.

Nasze centrum idealnie nadaje się prezentacji pojazdów jak i urządzeń oraz maszyn które muszą poruszać się w terenie. Oferujemy szkolenia produktowe skierowane do producentów, importerów oraz dealerów samochodów użytkowych oraz pojazdów terenowych.

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent i zastanawiasz się jaki wybrać? Skorzystaj z naszej niebanalnej oferty prezentów w Centrum Offroad.

Zaskocz ją. Zaskocz jego. Off road, off-road, offroad lub inaczej offroading - znaczy "poza drogą". Poza drogą pojazdem z napędem na 4 koła "4x4" - terenówką, quadem lub pojazdem UTV a zimą skuterem śnieżnym. Wymienione pojazdy są stworzone do jazdy po bezdrożach, szutrach, piaskach, błocie, kamieniach czy wodzie. Jazda OFF-ROAD to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika wyzwań i adrenaliny.

Podaruj indywidualny przejazd i trening za kierownicą pojazdu terenowego jakim jest UTV w asyście profesjonalnego instruktora. Z pewnością będzie to przeżycie, którego nikt nie zapomni przez długi czas! U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z off-roadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Jak to działa? Wybierz wariant który chcesz podarować, skontaktuj się z nami a my na wskazany adres wyślemy imienne zaproszenie/voucher - prezent off-road dla osoby obdarowanej.

Voucher można zrealizować w okresie roku od daty zakupu.

Proponujemy prezenty off-road w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej.

szkolenie 1h - 350 pln

szkolenie 3h - 550 pln

wyprawa ok 5h - 950 pln

- uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

- łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

- podana cena dotyczy jednego pojazdu UTV/instruktora

Proponujemy szkolenia offroad i naukę jazdy UTV w poszczególnych wariantach, ich podział wynika z naszego wieloletniego doświadczenia i wiemy jakie sprawdzają się najlepiej.

szkolenie 1h - 350 pln

szkolenie 3h - 550 pln

wyprawa ok 5h - 950 pln

- uczestnicy szkolenia/wyprawy mają możliwość zmieniania się za kierownicą

- łączny czas oraz cena dzielone są na liczbę uczestników

- podana cena dotyczy jednego pojazdu terenowego UTV

Program szkolenia jazdy UTV jak i jego cenę możemy też przygotować pod indywidualne zamówienie - szczególnie jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju eventy offroadowe lub szkolenia czy prezentacje dla instytucji oraz służb mundurowych.

Oferujemy szkolenia, wyprawy oraz eventy offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne.