wycieczka offroad Piwniczna Zdrój - Beskid Sądecki

wycieczka offroad Piwniczna Zdrój - Beskid Sądecki

Zapraszamy na górską wycieczkę offroad która jest doskonałym sposobem na poprawę własnych umiejętności jazdy samochodem z napędem 4x4 w terenie, a proponowane przez nas trasy przebiegają przez widokowe miejsca o ciekawych walorach turystyczno – krajoznawczych.


Wycieczka offroad w Beskidzie Sądeckim to niezapomniana przygoda za kierownicą własnego samochodu terenowego, która zapewni wysoki poziom adrenaliny oraz satysfakcję z pokonania przygotowanych przez nas tras i atrakcji w okolicach Piwnicznej Zdroju i Dolinie Popradu. To niezapomniane przeżycia za kierownicą samochodów terenowych jako wycieczka offroad na którą można wybrać się z rodziną, znajomymi czy przyjaciółmi.

Podczas proponowanej przez nas jednodniowej lub dwudniowej wycieczki offroad zapewniamy poruszanie się jedynie po sprawdzonych i bezpiecznych, ale jednocześnie górskich trasach na których sprawdzisz możliwości nie tylko swoje ale też swojej terenówki poruszając się za przewodnikiem/instruktorem. Jeśli nie są Ci straszne wzniesienia, korzenie, kamienie, woda, wiatr, błoto, piach, deszcz i chcesz przeżyć offroadową przygodę w górach lub zasmakować czegoś nowego i do tej pory nieznanego to czekamy właśnie na Ciebie.

Instruktorzy Centrum Offroad Driving Experience oprócz wieloletniego doświadczenia za kierownicą samochodu terenowego i prowadzeniu szkoleń oraz eventów offroad w Polsce sami byli uczestnikami różnorakich rajdów, zawodów oraz wypraw (również zimowych) jak i uczestnikami szkoleń offroad w Gruzji, Kazachstanie i Kirgistanie.

Górska wycieczka offroad to doskonały sposób na poprawę własnych umiejętności jazdy samochodem z napędem 4x4 w terenie, a proponowane przez nas trasy przebiegają przez widokowe miejsca o ciekawych walorach turystyczno – krajoznawczych.

INFORMACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU W IMPREZIE – WYCIECZKA OFFROAD PIWNICZNA ZDRÓJ

- Auto terenowe z napędem 4×4 (lift mile widziany)

- Opony terenowe typu AT/MT

- Działające CB-RADIO obowiązkowe

- Szeroko rozumiane wyposażenie offroad tzw. szpej mile widziany

- Minimalna liczba zgłoszeń 3 samochody

- Maksymalna liczba zgłoszeń 7 samochodów

UWAGA - Jedziemy tylko i wyłącznie za organizatorem, istnieje możliwość porysowania lakieru, istnieje również możliwość kalkulacji ceny wycieczki dla pojedynczego samochodu/załogi

Piwniczna Zdrój i Dolina Popradu - Beskid Sądecki

KOSZT UDZIAŁU W IMPREZIE wg. kalkulacji danej wycieczki offroad i jest liczona zawsze od załogi samochodu bez względu na ilość osób w danym samochodzie

CENA ZAWIERA

– przygotowanie trasy

– opiekę organizatora

– szkolenie offroad* (tylko w opcji wycieczka + szkolenie)

– ognisko wraz z kiełbaskami i pieczywem (dodatkami) na zakończenie dnia

– piękne widoki

– naklejki okolicznościowe

– wspaniałą zabawę

CENA NIE ZAWIERA

– paliwa

– ubezpieczenia (każda ekipa we własnym zakresie )

– kosztów dodatkowych noclegów

Oferujemy szkolenia, wyprawy oraz eventy offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne.