Prezent off-road, szkolenie offroad samochody terenowe - bo życie to przygoda !

Jeśli szukasz pomysłu na oryginalny prezent i zastanawiasz się jaki wybrać to nie zwlekaj i skorzystaj z naszej niebanalnej oferty prezentów w Centrum Offroad. Zaskocz ją. Zaskocz jego.

Szkolenie offroad...

Szkolenie off road, off-road, offroad lub inaczej offroading - znaczy "poza drogą". Poza drogą pojazdem z napędem na 4 koła "4x4" - samochodem terenowym, quadem inaczej pojazdem (ATV) lub pojazdem UTV.

Wymienione maszyny są stworzone do jazdy po bezdrożach, szutrach, piaskach, błocie, kamieniach czy wodzie. Jazda OFF-ROAD i sam proponowany przez nas "prezent off-road szkolenie offroad samochody terenowe" to wspaniała przygoda dla każdego miłośnika lub miłośniczki wyzwań i adrenaliny.

Podaruj bliskiej osobie indywidualny przejazd i trening za kierownicą pojazdu terenowego w asyście profesjonalnego instruktora. Z pewnością będzie to przeżycie, którego nikt nie zapomni przez długi czas! U nas mogą szkolić się osoby dopiero zaczynające przygodę z off-roadem jak i już bardziej doświadczeni kierowcy którzy chcą sprawdzić nie tylko siebie ale i też podnieść swoje umiejętności na kolejny poziom.

Jako prezent offroad można wybrać również naszą asystę offroad dla osoby szkolącej się swoim pojazdem. Nasi instruktorzy zadbają i nauczą jak wykorzystywać swoje auto w terenie na 100%

Jak to działa? Wybierz prezent który chcesz podarować, skontaktuj się z nami a my na wskazany adres wyślemy imienne zaproszenie/voucher - prezent off-road, szkolenie offroad dla osoby obdarowanej.

Voucher należy zrealizować w okresie roku od daty zakupu.

Doskonałym pomysłem na prezent jest również wynajem naszego mobilnego toru off-road oraz najwyższej jakości modeli RC do trialu i jazdy terenowej jakimi są samochody marki Traxxas TRX4 Land Rover Defender w skali 1:10.

Sprawdź poniżej poszczególne oferty na prezent szkolenie off-road

Oferujemy szkolenia, wyprawy oraz eventy offroad – samochody terenowe, quady, UTV, skutery śnieżne.